Oferta dla Firm

Konferencje | Szkolenia

Kompleksowa obsługa Firm

Hotel & Restauracja Hibiskus przygotował kompleksową ofertę dla firm. Zorganizujemy małą imprezę firmową jak również profesjonalnie obsłużymy konferencję lub sympozjum.

Posiadamy zaplecze sprzętowe, które oferujemy naszym klientom. Nasze doświadczenie oraz sprawna obsługa zapewni komfort w organizacji każdej imprezy firmowej lub szkolenia firmowego.

Komfort przedewszystkim

2 przestrone sale szkoleniowe

Dysponujemy jedna sala szkoleniowa o powierzchni 75 m2, oraz druga o powierzchni 350 m2, z której 150m2 zaadaptowane jest do potrzeb szkolenia. Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na komfortowe warunki podczas spotkań.

Sala wyposażona jest w klimatyzację, posiada dostęp do światła dziennego oraz rolety pozwalające na zaciemnienie sali. Atutem jest dodatkowe pomieszczenie, które można wykorzystać do przechowywania wszelkiego rodzaju materiałów przeznaczonych do prezentacji, dzięki czemu zachowujemy porządek na sali.

Grunt to dobre przygotowanie

Warunki jakie oferujemy

Aby wyprzedzić oczekiwania naszych gości wyposażyliśmy sale konferencyjne w ekran, flipchart oraz rzutnik multimedialny.

W całym hotelu oferujemy bezpłatny dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu.

Na dłuższe spotkania, na których nie może zabraknąć poczęstunku przygotowaliśmy szeroką ofertę przerw kawowych, lunchy lub obiadów, zapewniając szybki i sprawny catering.

x

Nie samą pracą człowiek żyje

Zorganizujemy Twoją imprezę firmową

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa również dodatkowe imprezy, które będą dopełnieniem programu konferencji. Hotel Hibiskus posiada dużą salę bankietową, mogącą pomieścić 200 osób oraz restaurację oferującą smaczną kuchnię.

Do każdej rezerwacji podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu potrafimy dostosować się do potrzeb każdego klienta i spełnić Państwa oczekiwania.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z Nami!

Pytania? tel. 17 871 1592 / kom. 601 342 000

    Hotel Hibiskus położony blisko Rzeszowa, stanowi doskonałe miejsce do noclegu oraz organizacji wesel, komunii, chrzcin, a także imprez rodzinnych.

    Oferta hotelu to również organizacja wszelkiego rodzaju imprez firmowych, konferencji oraz szkoleń.